Medyum Mersinli Mehmet Hoca

Biyografim

1 Nisan 1960 yılında Mersin ilinin Erdemli ilçesinde doğdum. İlk, orta ve lise tahsilimi Erdemli'de bitirdim. Böyle bir ilimle tanışmam 12 yaşlarında oldu.

Kendimde olağanüstü hallerin açıkça belirginleşmesi ve büyüklerimin bunu farkederek, biraz korku, biraz da meraktan, değişik hoca ve doktorlara götürerek, benim hakkımda doğruyu bulmaya çalışmalarıyla başladı.

Bunlara örnek vermem gerekirse: Bir mezarlığa gittiğimde ruhani kişilerle karşılaşır, tanıdıklarla sanki ölmemiş gibi konuşuyordum. Durumumu bilenler benimle mezarlığa gitmek ister, anne, baba, kardeş gibi vefat etmiş yakınlarının durumunu öğrenmek isterdi. Bu, halüsinasyon olamazdı, çünkü aldığım ve anlattığım bilgilerin büyük bir bölümünü benim bilmem imkansızdı.

Bu ve buna benzer bir çok olaylar yüzünden ister istemez kendimi bu gizli ve doğa üstü ilimlerin içinde buldum. Kur'an-ı Kerim ve din bilgisi dersimi ilk olarak, zamanın çok değerli büyük insanı merhum Ekiz Hoca'dan alarak başladım. Dini konulara aşırı düşkündüm, Günde 4 saat uyku uyuyordum, kalan uzun zamanımı dini ve tıbbi bilgilere ulaşmak için harcadım. Rüya aleminde Mazhar-ı Can- ı Canan'dan ilim, Zeyn-el Abidin Hazretlerinden feyz aldım. Kalb gözüm açıldıkça hep araştırdım, hep doğrulara ulaşmaya çalıştım. Şükürler olsun Cenab-ı Allah, ömür verdi, bu bilgileri sizlerle paylaşmayı bana nasip etti.

Sizleri seviyorum, selamlarımı sunuyorum...

..

Sevgili Dostlarım, Son zamanlarda adımı kullanarak kendini Medyum Mehmet Hoca olarak tanıtan kişiler türemiştir.
Bu kişiler kendini Medyum Mehmet Hoca veya Mersinli Mehmet Hoca olarak tanıtıp yerime geçmek veya kendilerince büyü, muska gibi buna benzer faaliyetler göstererek ün yapmaya ve kişileri aldatmaya çalışmaktadırlar.

Lütfen Adımı kullanarak bu faaliyetleri gösterenlere itibar etmeyiniz.
Bana her zaman ulaşabilir, Bilgi alabilirsiniz.
Medyum, Mersinli Mehmet Hoca, Resmi Web Adresim : Tel : 0545 694 22 52 E-Mail : mersinlimedyum@hotmail.com
www.mersinlimehmethoca.com 

www.medyummersinlimehmethoca.com 
www.mersinlimedyummehmethoca.com

 

...